KURUMSAL

Musa AKBAŞ Spot Eşya Merkezi Konya spot ve Konya ikinci el eşya olarak 1998 yılından beri sizlere hizmet sunmaktayız. Spot sektöründe geçirdiğimiz 15 yılın profesyonelliğini ve tecrübemiz ile sabit müşteri memnuniyetini siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktan dolayı gururluyuz ve bundan mutluluk duyuyoruz.
2. el yeni veya eski eşya alım-satım mağazası olarak Konya’daki spot mağazaları içindeki saygınlığımızı koruyoruz. Konya’da ikinci el eşya pazarı denilince akla gelen ilk adreslerden biri olan mağazalarımız kullanılmış veya kullanılmamış ev eşyalarınızı 15 senedir yerinden ve değerinden nakit olarak satın almaktadır. Konya spot dünyası içinde, Konya 2. el eşya, 2. el eşya alım satımı, 2. el ev eşyası, 2. el elektronik eşya, 2. el beyaz eşya alım satımı ile sizlere hizmet vermekteyiz. Sadece Konya’dan değil şehir dışından gelip eski eşya alanların tercih ettiği adreslerden biri olan Konya spot.net Konya’da şehir içi nakliye konusunda da size ek ücretler çıkartmadan, ikinci el ev eşyalarınızı değerlendirmemize yardımcı oluyor. Ayrıca ev eşyalarınız komple satmak istiyor veya otel malzemeleri, yurt malzemeleri, pansiyon malzemeleri, lokanta malzemeleri, cafe malzemelerini satmak istiyorsanız bu tür alımları da Konyaspot olarak gerçekleştiriyoruz. Spot eşya alan siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için en iyi ürünleri sizlere sunuyoruz

İkinci el yeni veya eski eşya alım-satım mağazası olarak Konya’daki spot mağazaları içindeki saygınlığımızı koruyoruz. Konya’da spot eşya denilince akla gelen ilk adreslerden biri olan mağazamız kullanılmış veya kullanılmamış eşyalarınızı 15 senedir yerinden ve değerinden nakit olarak satın almaktadır. Konya spot dünyası içinde, ikinci el eşya alanların tercihi olan Konya spot, Konya ikinci el eşya, ikinci el eşya alım-satım Konya spot beyaz eşya, spot mobilya, ikinci el ev eşyası, ikinci el elektronik eşya, ikinci el beyaz eşya alım-satım ile sizlere hizmet vermektedir. Sadece Konya’dan değil şehir dışından gelip eski eşya alanların tercih ettiği adreslerden biri olan Konya spot.net Konya’da şehir içi nakliye konusunda da size ek ücretler çıkartmadan, ikinci el ev eşyalarınızı değerlendirmemize yardımcı oluyor.